השכרת מסך

השכרת מסך LCD | VIDEO WALL |  OUTDOOR | מסך מגע | מסך למקרן ועוד..

השכרת מסך היא דרך נפלאה ליצור תצוגה חזותית חדה, מושכת ואיכותית. הנוחות והאיכות שבהשכרת מסך חדיש יספקו את הצורך שלך בטכנולוגיה מתקדמת לאירוע, כנס, תצוגה, כיתת לימוד או כל מאורע אחר, אשר דורש את היתרונות הרבים שבטכנולוגיה מתקדמת מעין זו.

מסך OUTDOOR להשכרה

השכרת מסך בNIGHT NET הינה בעלת יתרונות רבים


להשכרת מסכים, מחשבים, מקרנים או כל פתרון טכנולוגי נחוץ אחר, אנא פנו אלינו או התקשרו 077-5508483 ונשמח לספק את הציוד והשירות הטוב ביותר!


חדשנות, מגוון ואיכות

אנו בNIGHT NET מתחדשים עבורך! אנו מחזיקים במסכים החדישים והמתקדמים ביותר בשוק.
מגוון דגמים, גדלים, וחברות לבחירתך, בעלי איכויות ביצועיות מרשימות.
מסכים בעלי תמונה חדה במיוחד, כניסות USB, HDMI, יכולת עבודה מול השמש – אלו הם רק חלק קטן מהאיכויות הגדולות של מסכי הLCD שברשותינו.

כלכלי

במקום לבזבז את כספך על רכישת ציוד כה יקר, השכרת מסך מאפשרת לך להנות מיתרונות המסכים, בזמן ובמקום שתבחר, ללא שום צורך בריקון הכיסים. NIGHT NET מאפשרת השכרת מסכים איכותיים במחירים זולים.

לכל מקום, בכל כמות ולכל תקופה

השכרת מסך בNIGHT NET אינה מוגבלת בשום פרמטר שהוא. ביכולתך להשכיר מסכים רבים או מעטים, מחר או עוד חודש, בחיפה או באר שבע – אנו נספק את השירות הטוב ביותר ללא שום הגבלה או תנאים.

שירות

אתה תמיד יכול לסמוך על אנשי השירות של NIGHT NET שידאגו לצרכים שלך! ייעוץ מקצועי, תמיכה טכנית, ליווי אישי – אנו ניתן לך את השירות הטוב ביותר, על מנת ששביעות רצונך תהיה מלאה, בכל זמן ובכל מקום.

נוחות

אל תטריח את עצמך ללכת, לברור חנויות בחיפוש אחר המסך המתאים במחיר המושלם – כל מה שאתה צריך נמצא במרחק שיחת טלפון אחת. כאן תוכל להשכיר מסך במקסימום נוחות ומינימום מאמץ. אנשי השירות שלנו יבינו יחד איתך מה הם צרכיך המדוייקים, ויתנו לך הצעת מחיר שלא תמצא לה מתחרים בשוק. שיחת טלפון אחת עושה סוף לריצות, אז התקשר עכשיו!

לשיחה עם נציגנו התקשר – 077-550-8483  או לחץ כאן

לפירוט אודות סוגי המסכים להשכרה לחץ כאן