השכרת טאבלטים

מוקד הזמנות ארצי  -

 077-550-8483

השכרת טאבלטים בנייט-נט

עובד הרבה מהדרך? אם כן, אז תשכח מהמחשב הנייד הכבד והגדול! השכרת טאבלטים דקיקים בנייטנט היא התשובה הברורה. קל משקל ומקצועי, השכרת טאבלטים היא דרך נהדרת עבור עסקים המעוניינים להגדיל את התפוקה גם מחוץ למשרד. אנו בנייטנט מציעים שירותי השכרת אייפד או אנדרואיד במגוון דגמים עם האפליקציות הנחוצות לכם לשימושכם.

השכרת טאבלטים

השכרת טאבלטים בנייטנט מהווה פתרון נהדר עבור בעלי עסקים ועובדיהם אשר מבלים זמן רב מחוץ למשרד בנסיעות ופגישות, וזקוקים לאמצעי שישאיר אותם מחוברים. השכרת טאבלט מספקת להם את האמצעים לבצע את עבודתם באופן מקצועי ונוח בזכות מערכות ההפעלה המתקדמות (ios ו android), החיבור לאינטרנט, המגוון העצום של היישומים הזמינים להורדה. כן זה כזה פשוט, השכרת טאבלט מאפשרת להתנהל באופן יעיל ומקצועי מכל מקום ובכל זמן.

השכרת טאבלטים בכל כמות, לכל תקופה: (כולל חבילת גלישה ללא הגבלה ומסך מגן)

לחץ להשכרת אייפד לחץ להשכרת טאבלט אנדרואיד
אייפד להשכרה בנייטנט

השכרת אנדרואיד  בנייטנט


להשכרת מסכים, מחשבים, מקרנים או כל פתרון טכנולוגי נחוץ אחר, אנא פנו אלינו או התקשרו 077-5508483 ונשמח לספק את הציוד והשירות הטוב ביותר!


 

היתרונות שבהשכרת טאבלטים בנייטנט

פונקציונאליות

השכרת טאבלט לעסק מעניקה לך פונקציונאליות מלאה שתהא זמינה בכיס הנרתיק שלך. משלוח מיילים, גלישה באינטרנט, חיוג לטלפונים, עריכת וידאו, אחסון מידע, GPS, ניגון מוזיקה, הקרנת סרטים, צילום סרטים ותמונות, הורדת אפליקציות, שיחות סקייפ ואפילו משחקים לשעשוע – כל אלה מעניקים לך טווח רחב של ביצועים לבחירתך בהם תוכל להשתמש ע”פ הצורך.

שירות

כל הטאבלטים המוצעים להשכרה אצלנו בנייטנט עוברים בדיקות תקינות סדירות ע”י טכנאי מוסמך, אשר מתקין מראש על גבם אפליקציות ותוכנות לפי בקשתך. מחלקת השירות אדיבה ומקצועית עומדת לרשותך לכל צורך או שאלה מרגע פנייתך ועד תום תקופת ההשכרה. תהא סמוך ובטוח שלנו יש את הפתרון הטכנולוגי לו אתה זקוק, ואת מחלקת השירות שתהפוך את חוויית ההשכרה לנעימה, מקצועית ומדוייקת עבורך.

כלכלי

השכרת טאבלטים בנייטנט חוסכת לך כספים רבים על רכישת חומרה יקרה שמשתדרגת אפילו ברגעים בהם אתה קורא שורות אלו. היתרונות של הטאבלטים באים לידי ביטוי לעיתים קרובות, אך רכישתם בכמויות לעובדי החברה הוא עול כלכלי שאינו הכרחי כלל. השכרת טאבלטים מנייטנט מסייעת לך לספק את צרכי העסק שלך גם ללא התחייבות כלכלית לטווח הארוך כלפי החומרה המתחדשת, ובכך מונעת ממך סיכון כלכלי שאינו נחוץ לך.

ניידות

לא משנה להיכן העסקים לוקחים אותך, אתה יכול לקחת את הטאבלט איתך. ודאי, גם לפטופ הוא נייד, אך הוא כבד יותר ואינו ניתן להחזקה ביד אחת תוך כדי הליכה. פגישות עסקים, תערוכות או בדרכים, תמיד תוכל לכתוב הערות, להקליט שיחות, לענות למיילים ולהציג את קטלוג החברה ללקוח היישר מהטאבלט.

חדשנות

אנו בנייטנט מתחזקים מלאי מגוון ומתקדם של דגמי טאבלטים מתקדמים מסוג אייפד ואנדרואיד להשכרה. כל הדגמים שלנו מתפארים במסכים שטוחים בעלי רזולוציה גבוהה, מערכות הפעלה חדשניות, מצלמות איכותיות, חוויית גלישה יוצאת דופן, דקיקות וקלילות שהופכות את כל שמתרחש בם לפלא טכנולוגי קטן.