השכרת מקרן למונדיאל | איך לבחור את המקרן המושלם

מקרנים מספקים את חוויית הקולנוע הביתי האולטימטיבית. שום אלטרנטיבה אחרת לא מגיעה כה קרוב לשחזור חוויית בית הקולנוע.

דמיינו אתכם צופים במשחקי המונדיאל של שנת 2014 עם החברים והמשפחה על מסך ענק – בנוחיות של ביתכם. אין ספק שזו תהיה חווייה מהנה, מקרבת וייחודית שלא תשכח, אבל.. איזה מקרן מתאים למאורע? ההכנות לקראת מונדיאל 2014 בעיצומן!


השכרת מקרן מNight Net  במחירים ללא תחרות! 077-5508483


השכרת מקרן למונדיאל 2014 ברזיל

מידת האור

אנו יודעים כעת שהמונדיאל ישודר בשעות הלילה, כך שאור שמש שיחוויר את התמונה המתקבלת אינו מהווה בעיה. אך כמה אור מלאכותי יהיה בחדר ההקרנה?

כידוע, עוצמתו של מקרן נקבעת ע”פ כמות הלומינס (יח’ האור) המוקרנות על גבי המסך המושכר (או הקיר). מקרנים חלשים נוטים להקרין תמונה אשר ‘נבלעת’ באור הקיים בחדר, לעומת זאת מקרנים עוצמתיים יותר יאפשרו צפיה נוחה וטובה על אף אור מלאכותי מסביב. כמובן שהאופציה הטובה יותר היא השניה, וגם עמעום אורות לא יזיק.

רזולוציה

כמעט כל המקרנים המיועדים להקרנה ביתית נעים בטווח ה- 1920-1080 פיקסל וככל שהרזולוציה גבוהה יותר כך קטן גודלו של כל פיקסל, עובדה המביאה לתמונה ברורה וחדה יותר.

ניגודיות

יש שיאמרו כי ניגודיות הצבעים היא אחד הפקטורים היותר חשובים בבחירת מקרן מבחינת איכות התמונה. טווח הניגודיות מודד את ההדל בין הצבעים הבהירים ביותר לצבעים הכהים ביותר שהמקרן יכול להקרין. טווח ניגודיות גבוה יותר בעת השכרת מקרן מאפשרת להציג צבעים עמוקים ובהירים יותר בפרטי פרטים.

אם אתם צריכים מידע נוסף אודות השכרת מקרן למונדיאל, מיקום המקרן, עזרה נוספת בבחירה, או ייעוץ בנוגע למסך המומלץ – התקשרו עכשיו ונשמח לסייע! 077-5508483 או לחצו כאן