השכרת מסכים | מה המסך המתאים לצורך שלך? מדריך למתלבט

השכרת מסכים היא פרוצדורה פשוטה יחסית. כל שעליך לעשות הוא להתקשר לחברה המתמחה בהשכרת מסכים, לבקש הצעת מחיר עבור המסך הרצוי, לבחון את תנאי העסקה – וכבר למחרת המסך המושכר יהיה ברשותך. האתגר נכנס לתמונה כאשר בחירת המסך המתאים אינה כה ברורה עבורך – ולשם כך כתבנו את מאמר זה.


להשכרת מסכים, מחשבים, מקרנים או כל פתרון טכנולוגי נחוץ אחר, אנא פנו אלינו או התקשרו 077-5508483 ונשמח לספק את הציוד והשירות הטוב ביותר!


השכרת המסך המתאים

בכדי להשכיר את המסך המתאים לצורך שלך עליך לענות על שלוש שאלות

1. מה מרחק הצופים מהמסך?
זה אולי ברור מאליו לרובנו, אך לעיתים אנו מתעלמים מהפרמטר החשוב הזה – מרחק הצפיה. מרחק הצופים מהמסך משפיע ישירות על גודלו הנחוץ ועלינו לחשב זאת בקפידה על מנת שהמאורע לשמו אנו מבצעים השכרת מסך יעבור על הצד הטוב ביותר וכספינו יקבל תמורה מלאה לערכו.

2. מה תנאי התאורה במקום?
תנאי התאורה משפיעים מאוד על בחירת מסך להשכרה, משום שבתנאי תאורה שונים צבעי התמונה במסך יראו אחרת. אם המסך מיועד להקרנת סרטים בחדר סגור, הרי שהשכרת מסך LCD רגיל תספיק בהחלט לשידור תמונה חדה וצבעונית. לעומת זאת אם ההקרנה מיועדת להתבצע בחוץ לאור יום, הרי שעם מסך LCD רגיל הצבעים יבלעו ותיווצר השתקפות של השמש שתקשה על צפיה בתמונה. לרוב להקרנות בחוץ יהיה נכון להשתמש במסך outdoor אשר עוצמת ההארה שלו גבוהה במיוחד וצבעיו חדים הרבה יותר.

3. מה מטרת השכרת המסך?
האם המסך מיועד לתצוגה בתערוכה? להקרנת סרטים? למשחק עם חברים? לכל אחת מהמטרות שהזכרנו צורך בהשכרת מסך שונה אשר יתאים באופן מושלם למאורע לשמו הושכר.

סוגי מסכים להשכרה

השכרת מסך LCD

השכרת מסכים | מסך LCD מסך OUTDOOR מסך מגע

בעקרון, מסכי LCD מורכבים משתי שכבות נפרדות של חומר שקוף אשר ‘מודבקים’ יחד. אחת מהשכבות מצופה פולימר מיוחד שאוחז בקריסטלים נוזליים אינדבידואלים. מתח חשמלי עובר דרך הקריסטלים המבודדים ומאפשר לקריסטלים להעביר או לחסום אור ליצירת תמונה. הקריסטלים במסך הLCD אינם מפיקים אור עצמאי, כך שמקור אור חיצוני כמו פלורסנט או LED נחוצים ליצירת תמונה נראית לעין לצופה. שלא כמו בCRT (צג שפורפרת) ובמסכי פלאזמה, מאחר ואין זרחן שנדלק, פחות חשמל נחוץ לתפעול המסך ובנוסף מקור האור במסכי LCD מייצרים פחות חום ממסכי פלאזמה וCRT מסורתיים, כמו גם הקרינה שמושמטת לחלוטין בזכות טכנולוגיית הLCD.

השכרת מסך LCD מתאים מותנית בגורמים רבים כגון: מרחק הצופים מהמסך, עוצמת התאורה במקום, האנימציות המוקרנות וכו’. באפשרותך להתאים את השכרת המסך כמה שניתן לצרכים שלך על ידי דיוק הפרטים כמו: גודל המסך, HD, רזולוציה, יחס ניגודיות, בהירות, הספק הרמקולים, חיבורים ועוד.
במידה ואתה צריך להתייעץ עם מומחה בנוגע להשכרת מסך LCD? התקשר עכשיו אל – 077-5508483 או לחץ כאן.

 

השכרת מסך OUTDOOR

מסך OUTDOOR להשכרה

ההבדל העיקרי בין מסך טלויזיה ביתי למסך OUTDOOR הוא שעוצמת האור של השני הרבה יותר חזקה עד כי אנשים מסוגלים לראות את התמונה על הצג גם תחת אור השמש.
בכדי לאפשר את ההארה העצומה הזאת, מסכי OUTDOOR משתמשים בLED -light emitting diodes ליצירת תמונה.

LED בעקרון הן נורות קטנות בצבעים שונים. נורות LED מודרניות הן קטנות, בוהקות במיוחד ומשתמשות יחסית במעט חשמל ליצירת כמות האור שהן יוצרות. במסכי הטלויזיה המסורתיים כל הצבעים נוצרים כתוצאה משימוש ב3 צבעים זרחניים – אדום, ירוק וכחול אשר מופיעים כנקודה עבור כל פיקסל על המסך.

במסך OUTDOOR, מנורות LED אדומות, כחולות וירוקות נמצאות בשימוש במקום הזרחן. פיקסל במסך OUTDOOR יכול להיות מורכב מ3 נורות לד עד ל12 נורות לד – תלוי בגודל המסך.

השכרת מסך OUTDOOR טובה במיוחד לאירועים המתרחשים תחת כיפת השמיים לאור יום. בהירות המסך מבטיחה שגם אם אור השמש יסנוור את עיניהם של האורחים – עדיין התמונות שביקשת לשדר על צג המסך יועברו בחדות ובהירות אל הצופים.
רוצה לשמוע עוד על השכרת מסכי OUTDOOR ממומחה? התקשר עכשיו – 077-5508483 או לחץ כאן

 

השכרת מסך מגע / TOUCH

מסך טאצ' להשכרהעל מנת להסביר כיצד מסך מגע (טאצ’) עובד נצטרך הרבה יותר מפסקה וחצי, לכן נחסוך מכם את ההסבר הטכני ונקפוץ מיד ליתרונות השכרת מסך מגע ולאילו אירועים הוא מתאים.
מסכי מגע ידועים בשכיחותם בסמארטפונים וטאבלטים, אך בשנים האחרונות הטכנולוגיה זלגה גם למסכים גדולים יותר – החל ממסכי תצוגה אינטראקטיביים בתערוכות, מסכי מגע לשעשוע במסעדות, מסכי מגע במעליות, מרכולים וכו’.
השכרת מסך מגע נעשית לרוב עבוד פרויקטים זמניים שעיקרם עירוב הקהל באינטראקציה עם המוצר וחשיפתו המקסימאלית.
מסכי מגע מגיעים בגדלים משתנים, החל מ7′ ועד 100′, רמת הדיוק שלהם בנגיעה גבוהה ביותר, יש להם יציאות וכניסות לחיבור מסכים ומחשבים נוספים, התקנתם פשוטה מאוד והם מהווים אטרקציה בכל מקום בו ניתנת לקהל גישה אליהם.
רוצה לשמוע עוד על השכרת מסכי LED? התקשר עכשיו אל – 077-5508483 או לחץ כאן

 

השכרת VIDEOWALL

השכרת מסכים | קיר וידאוהשכרת קירות וידאו היא האמצעי החדיש והבולט ביותר להעביר את המסרים לקהל צופים רחב במודע או בתת מודע. קירות וידאו הם צירוף של מסכי LED / LCD יחד היוצרים מסך ענק אשר מסנכרן תמונה אחת בחלוקה יחסית מדויקת על כל המסכים המחוברים.
השכרת VIDEOWALL היא אחד האמצעים השיווקיים העוצמתיים שקיימים והם מככבים באיזורים מסחריים סואנים, צמתים, אירועי השקה, תצוגות ועוד.
רוצה לשמוע עוד על השכרת VIDEO WALL? התקשר עכשיו אל – 077-5508483 או לחץ כאן.

 

לסיכום, השכרת מסכים אמנם נשמעת כפעולה פשוטה שיש לעשות, אך בכדי למצות את הפוטנציאל הגלום בהצגת המסר שלך עליך לבחור את המסך המתאים ביותר לצורך שלך.

אם עדיין יש לך שאלות בנוגע להשכרת מסכים, אתה מוזמן להתקשר לייעוץ עם מומחה ב- 077-5508483 או לחץ כאן והוא יחזור אליך לסייע למצוא יחד את המסך המתאים ביותר לאירוע שלך. בהצלחה!